Idiomas

El Buen Hacer Bodegas Estraunza.

11, agosto | VINOS. | 43 Comentarios
El Buen Hacer Bodegas Estraunza.

FELICIDADES ,Estas lineas las escribo para reconocer el merito de Bodegas Estraunza, una bodega donde prima el buen hacer sobre los grandes volumenes,esta filosofica de trabajo hace que año tras año sea reconocida a nivel internacional en los concursos de vinos.

Este año han reconocido sus meritos el C.R.D.O. Cal. Rioja eligiendo el Blanco Solar de Estraunza y el crianza Solar de Estraunza, como vino institucional 2011, estos vinos seran degustados en todos los actos institucionales que realice el consejo regulador en cualquier lado del planeta.

Tambien han sido premiados en los prestigiosos concursos de internacionales de Bruxelas (Belgica) y de Borg (Francia) com medallas deOro en Belgica, Medalla de plata en Borg nuestro crianza Solar de Estraunza 2008.

El reserva 2005 tambien recibe una medalla de Oro en Bruxelas y nuestro vendimia seleccionada 2005 una medalla de plata en el mismo concurso.

Desde esta lineas animo al Bodega a seguir por ese camino os felicito nuavamente a ese equipo humano que haceis que cuando degustamos esos vinos se nos habre todo un mundo nuevo de sentidos a vosostros que leeis esta lineas probarlos que Repetireis. 

Listado de posts

Vinos Medrano - 10/11/2023 22:21

SATELITA I MULTIROOM Z POLSATU ORAZ CANAL+

10, listopad | Ocena 4.9 na podstawie 91 głosów

W sklepach firmowych operatorów telewizji cyfrowej mamy do wyboru ofertę z jednym dekoderem przypisanym do umowy lub z usługą multiroom na kilka dekoderów z niewielką dodatkową opłatą ale z tym samym pakietem kanałów telewizyjnych w każdym z pomieszczeń w domu. Zarówno Canal+ jak i Polsat mają do wyboru kilka modeli dekoderów dodatkowych zwanych też Slave. Dekoder główny (Master) to zawsze model z opcją nagrywania na zewnętrzny dysk twardy, wszystkie pokoje gdzie będzie dostępna telewizja satelitarna muszą został podłączone kablem koncentrycznym do anteny znajdującej się na dachu lub balkonie (jeśli mieszkamy w bloku), każdy z dekoderów powinien został podłączony do domowego routera internetowego, ponieważ jest to konieczne do działania dekoderów Slave łączących się co pewien czas z Masterem. Konfigurację całego systemu powinniśmy zlecić profesjonaliście z autoryzowanego serwisu technicznego.

Ustawienie i montaż anten

Operator telewizji Canal+ oferuje dwa rodzaje multiroomu, wersję Standard oraz High Standard, czym się różnią te opcje ? Wersja Standard to dekodery dodatkowe Slave działające w rozdzielczości HD, są to proste modele pozbawione oprogramowania z aplikacjami streamingowymi, na chwilę obecną dostępne są modele WifiBox+ oraz Premiumbox+. U niektórych abonentów można jeszcze spotkać dekodery po telewizji "n" i są to ITI2850S oraz 2851S oraz po platformie Cyfra i są to Sagemcom DSI83 i DSI87, wszystkie te urządzenia nie są już wydawane w punktach sprzedaży a klientom, którzy pojawią się żeby zareklamować ich działanie oferowane są wyłącznie nowe modele.

Multiroom Hihg Standard to dekodery Slave z wyższej półki czyli takie, które obsługują technologię 4K i są to Ultarbox+ oraz najnowszy DualBox+ produkowany przez szwajcarską firmę ADB (jeden z największych dostawców sprzętu cyfrowego w segmencie pay-tv). Oczywiście za dekodery 4K opłata miesięczna jest wyższa o 5 zł w stosunku do dekoderów HD, dołączenie dysku do nagrywania programów telewizyjnych to również kolejna opłata 5 zł doliczana do miesięcznego rachunku.

W ofercie Polsatu mamy w ofercie tylko jeden rodzaj multiroomu jednak możemy wybierać pomiędzy dekoderami, które zamiast połączenia sieciowego można autoryzować przekładaniem karty z dekodera głównego do dodatkowego lub modelami, które już nie mają tej funkcji i obowiązkowo muszą być połączone z naszym routerem za pomocą kabla lub WiFi, te ostatnie obsługują również rozdzielczość UHD i są to modele Lite 4K, Evobox 4K.

Captcha